قوانین و مقررات

قوانین و شرایط گارانتی شرکت آگرین ارتباطات ایرانیان

  • در ابتدا لازم به ذکر است جهت استفاده از ویژگی های خدمات پس از فروش، نگهداری رسيد خدمات در هنگام مراجعه به شرکت برای دریافت دستگاه الزامیست؛ زيرا دارنده ی آن، صاحب کالا يا نماينده ی وی محسوب می‌شود.
  • همچنین، خدمات پس از فروش آگرین هيچ گونه مسئوليتی نسبت به تهيه نسخه پشتيبان ندارد و حفظ اطلاعات شخصی، مشکلات نرم افزاری و یا سیستم عامل برعهده خریداران می باشد.
  • تشخیص نهایی درست عیوب دستگاه برعهده ی کارشناسان فنی مراکز خدمات پس از فروش آگرین است.
  • بررسی نهایی تطابق شرايط گارانتی با وضعيت فعلی دستگاه مشتری در طول دوره گارانتي، صرفا به عهده کارشناس فنی شرکت آگرین می باشد.

.

  • کابل، شارژر و باتری(در صورت عدم صدمات یا تغییر شکل ظاهری و نوسانات برقی) از تاریخ تولید به مدت 6 ماه دارای گارانتی می باشد.

شرایط ابطال گارانتی:

1-نگهداری و استفاده ناصحیح و هر گونه تغییر و خارج ساختن محصول از شکل عادی-

2- خرابی در اثر استفاده از هرگونه شارژر و باطری و لوازم جانبی تایید نشده از سوی شرکت

3- اقدام به سرویس ، تعمیر( سخت افزاری و نرم افزاری) و یا هر گونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز

4-هر نوع ضربه خوردگی و هر گونه تماس با مایعات و رطوبت

5– تغییر یا دستکاری شماره سریال دستگاه ( IMEI ) در کارت گارنتی و یا در گوشی

6- نصب هر گونه نرم افزار و برنامه که مورد تایید شرکت نمی باشد .

  • عمليات روت کردن (Root) 7-نصب رام‌های غيررسمی روی گوشی و همچنين عمل قفل گشايی شدن دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد شد و هزينه‌های آن از مشتری دريافت خواهد شد

توجه:

استهلاک تدریجی محصول از قبیل ، سایش ، شکستگی و رنگ رفتگی شامل گارانتی نمی باشد.

برای ارسال گوشی از شهرستان هایی که فاقد نمایندگی است از پست پیشتاز استفاده کنید، در هنگام ارسال ایراد گوشی جداگانه یاداشت شود و با کپی کارت ملی و فاکتور خرید همراه با لوازم جانبی در جعبه گوشی قرار داده شود و با ایمن سازی کامل تحویل پست داده شود. شرکت آگرین مسئولیتی در برابر بسته بندی مشتری و آسیب دیدن کالا در هنگام حمل و نقل ندارد

محصولات مقاوم در برابر آب در حالت آزمایشگاه و طبق استاندارد شرکت تولید کننده آزمایش می شود، این به منزله ضد آب بودن یا مقاوم در برابر هر گونه صدمه از بابت مایعات ، رطوبت یا گرد و غبار نیست. هر گونه آسیب از این بابت بر محصولات مقاوم در برابر آب باعث خروج دستگاه از گارانتی می شود

سرقت یا گم شدن دستگاه جزو خدمات پس از فروش نمی باشد

روند تعمیر یا تعویض محصول:

پس از پذیرش، دستگاه به واحد فنی انتقال داده  میشود و کارشناس فنی  پس از بررسی شرایط گارانتی و تاییدیه نهایی گارانتی و مطابق با تشخیص کارشناس فنی  گوشی تعمیر ، تعویض و یا مرجوع می شود.

این پروسه برای محصولات سامسونگ 20 روز کاری می باشد

بعد از تعویض دستگاه ، پایان گارانتی دستگاه جدید تاریخ درج شده در کارت گارانتی اولیه می باشد..